Dealer login Wachtwoord vergeten?

NIEUWS

 

Onderdelen (BHX2501)

Onderdelen lijst afdrukken
001. 892460-8 LABEL "GEVAAR" BHX2500 A
002. 892426-8 LABEL "BHX2501"
003. 810450-9 LABEL "GEVAAR" BHX2501 A
004. 273665-3 GREEPDEKSEL BHX250/01 A
005. 638640-0 SCHAKELAAR BHX2500 A
006. 638758-7 AANSLUITKABEL BHX2501
007-1C. 455202-7 VOLUTE CASE R
007-1E. 455202-7 VOLUTE CASE R
007-1F. 455202-7 VOLUTE CASE R
007C. 450958-7 WAAIERHUIS RE BHX2500 A
007E. 450958-7 WAAIERHUIS RE BHX2500 A
008. 168518-8 GASKABEL BHX2501 A
009-1C. 456960-8 THROTTLE LEVER
009-1E. 456960-8 THROTTLE LEVER
009-1F. 456960-8 THROTTLE LEVER
009C. 452607-2 GASHENDEL BHX2501
009E. 452607-2 GASHENDEL BHX2501
010C. 911253-5 PAN HEAD SCREW M5X30 2704
011. 240113-7 WAAIER BHX2501 A
012. 265584-7 SCHROEF 6X20 RBL500 P
013. 265878-0 SCHROEF PT 5X16MM A
014. 253874-0 FLAT WASHER 4 2704-UC3520A
015. 231025-5 COMPRESSION SPRING 8 2704
016. 452608-0 BLOKKEERKNOP BHX2501
017-1C. 123708-0 VOLUTE CASE L ASSEMBLY
017-1E. 123708-0 VOLUTE CASE L ASSEMBLY
017-1F. 123708-0 VOLUTE CASE L ASSEMBLY
017C. 125921-6 WAAIERHUIS LE BHX2501
017E. 125921-6 WAAIERHUIS LE BHX2501
018. 265878-0 SCHROEF PT 5X16MM A
019. 213022-3 O RING 3 KP0810CK
020. 452604-8 BESCHERMERKAP BHX2501
021. 424180-2 RUBBER RING RBL250 A
022. 265782-3 SCHROEF M4 RBL250/BHX2501 A
023. 265878-0 SCHROEF PT 5X16MM A
024. 267394-8 REVET 5MM BHX2501 A
025. 233536-6 VEER 5MM RBL250/BHX2501 A
026. 268230-1 AS 4MM BHX2500/01 A
027. 265878-0 SCHROEF PT 5X16MM A
028. 452606-4 SCHAKELAARKAP BHX2501
029. 638759-5 SCHAKELKAST BHX2501
030. 452609-8 SCHAKELHANDEL BHX2501
031. 233133-8 COMPRESSION SPRING 4 AN510
032. 265878-0 SCHROEF PT 5X16MM A
033. 941051-3 FLAT WASHER 4 BCL140/180
034. 452605-6 BINNENSCHILD BHX2501
035. 265878-0 SCHROEF PT 5X16MM A
036. 450964-2 BOUGIEKAP BHX2500/01 A
037. 424395-1 OLIE RESERVOIR BHX2501
038. 125472-9 FUEL TANK CAP ASSY
039-1. 911526-6 SCREW M4X16
040. 810455-9 WAARSCHUWINGSLABEL "FUEL" A
041. 158911-4 BEZINELEIDING BHX2500/01 A
042. 345920-4 SLANGKLEM EBH253U
043-1. 163447-0 GASOLINE FILTER DCS230T
044. 265878-0 SCHROEF PT 5X16MM A
045. 267394-8 REVET 5MM BHX2501 A
046. 450988-8 TANK BHX2500/01 A
047. 452630-7 MOTORHUIS BHX2500 A
048. 922223-9 MET.SCHROEF PH2 M5X16MM CK A
049. 140023-7 KLEPPENDEKSEL EBH253U A
050. 168401-9 BOUGIE CMR6A P
051. 162275-0 ROCKER COVER GASKET
052. 125914-3 CILINDERBLOK BHX2500/01 A
053. 424201-0 CONTROLE KLEP EBH253U A
054. 325666-8 OIL WEIGHT
055. 424202-8 OIL TUBE
056. 282020-8 SLANGKLEM EBH253U A
057. 922217-4 HEX SOCK HEAD BOLT M5X14 AN942
058. 162274-2 CAM GEAR COVER GASKET
059. 318443-5 CARTERDEKSEL EBH253U A
060. 922217-4 HEX SOCK HEAD BOLT M5X14 AN942
061. 213591-4 O-RING BHX2500 A
062. 922213-2 INBUSBOUT M5X12MM CK A
063. 140813-8 OLIEPIJP BHX2500/01 A
064. 452610-3 OLIEPEILSTOK BHX2500/01 A
065. 424343-0 PAKKING MS246.4 A
066. 452047-4 OLIEDOP MS246.4 A
067. 162276-8 CASE GASKET
068. 346083-9 TOEVOER KLEP EBH253U A
069. 318440-1 BORGPLAAT EBH253U A
070. 922112-8 HSH BOLT M4X10 BPT350
071. 318442-7 CARTER EBH253U A
072. 922217-4 HEX SOCK HEAD BOLT M5X14 AN942
073-1C. 196595-0 PISTON RING SET
073-1E. 196595-0 PISTON RING SET
073-1F. 196595-0 PISTON RING SET
073C. 195145-8 ZUIGERVEERSET EBH253U A
073E. 195145-8 ZUIGERVEERSET EBH253U A
074. 233976-8 BORGRING TBV Z-PEN EBH253U A
075-1. 197453-3 PISTON SET
076. 257781-9 ZUIGERPEN EBH253U A
077-1. 213089-1 OIL SEAL 12
078. 267400-9 SLUITRING 23 EBH253U A
079. 254040-2 INLEGSPIE 3 MS355.4U A
080-1C. 135374-1 KRUKAS EBH253U P
080-1E. 135374-1 KRUKAS EBH253U P
080-2C. 135539-5 KRUKAS EBH253U A
080-2E. 135539-5 KRUKAS EBH253U A
080-2F. 135539-5 KRUKAS EBH253U A
080C. 188608-1 KRUKAS EM4250/BHX2500/01 P
081-1C. 213769-9 KEERRING (OLIE) 10 EBH253U A
081-1E. 213769-9 KEERRING (OLIE) 10 EBH253U A
081-1F. 213769-9 KEERRING (OLIE) 10 EBH253U A
081C. 213148-1 OIL SEAL 10
082. 125554-7 ROCKER ARM ASSY
083. 256865-0 KLEPPENPEN 2.5MM EBH253U A
084. 325668-4 SPRING RETAINER
085. 234108-0 COMPRESSION SPRING 9
086. 256200-2 PIN 5 2704
087-1C. 326367-1 INTAKE VALVE
087-1E. 326367-1 INTAKE VALVE
087-1F. 326367-1 INTAKE VALVE
087C. 325670-7 INTAKE VALVE
087E. 325670-7 INTAKE VALVE
088-1C. 326366-3 EXHAUST VALVE
088-1E. 326366-3 EXHAUST VALVE
088-1F. 326366-3 EXHAUST VALVE
088C. 325669-2 UITLAATKLEP EBH253U A
088E. 325669-2 UITLAATKLEP EBH253U A
089. 424200-2 AFSTANDHOUDER EBH253U A
090. 125552-1 CAM GEAR ASSY
091. 268238-5 PEN 5MM EBH253U A
092. 268239-3 PEN 4MM EBH253U A
093. 313169-4 CAM LIFTER
094. 125917-7 STARTINRICHTING BHX2500 A
095. 168483-1 STARTPULLEY BHX2501 A
096. 266585-8 PARKER 5X12MM CK A
097. 325923-4 SWING ARM EH490V A
098. 451938-6 BINNENBUS EH490V/BHX2501 A
099. 451937-8 STARTKOORDTROMMEL EM4250 A
100. 232258-5 STARTERVEER EBH253U A
101. 424319-7 STARTERGREEP EBH253U A
102. 444019-3 STARTKOORD A
103-1C. 809M04-5 MAKITA LOGO LABEL
103-1E. 809M04-5 MAKITA LOGO LABEL
103-1F. 809M04-5 MAKITA LOGO LABEL
103C. 893304-5 LABEL "BHX2500" A
103E. 893304-5 LABEL "BHX2500" A
104-1. 911526-6 SCREW M4X16
105. 324961-3 LUCHTINLAAT EBH253U A
106. 413120-5 ISOLATORPAKKING EBH253U A
107. 213078-6 O RING
108. 125916-9 SPRUITSTUK BCX2501
109-1C. 325934-9 STELSCHROEF M6X16 BHX2500 A
109-1E. 325934-9 STELSCHROEF M6X16 BHX2500 A
109-1F. 325934-9 STELSCHROEF M6X16 BHX2500 A
109C. 266643-0 STELSCHROEF M6X16 BHX2501 P
110. 922228-9 INBUSBOUT M5X18MM CK P
111. 413138-6 PAKKING "CARB" MS335.4U A
112. 922213-2 INBUSBOUT M5X12MM CK A
113. 168641-9 CARBERATEUR BHX2500/01 A
114. 140808-1 POMPDEKSEL EM4250 A
115-1C. WJ00014070 INLET SCREEN DCS230T
115-1E. WJ00014070 INLET SCREEN DCS230T
115-1F. WJ00014070 INLET SCREEN DCS230T
115C. 352010-6 INLEGZEEF EBH253U A
115E. 352010-6 INLEGZEEF EBH253U A
116. 442154-1 MEMBRAAMPAKKING EBH253U A
117. 168620-7 MEMBRAAM MS246.4 A
118. 140438-8 LUCHTZUIVERHUIS EBH253U A
119. 424314-7 OPVOERPOMP EBH253U A
120. 346270-0 POMPDEKSEL EBH253U A
121. 266582-4 PARKER 3X24MM CK A
122-1C. WJ00096364 SCREW DCS230T
122-1E. WJ00096364 SCREW DCS230T
122-1F. WJ00096364 SCREW DCS230T
122C. 266581-6 MET.SCHROEF PH2 M3X18MM CK A
122E. 266581-6 MET.SCHROEF PH2 M3X18MM CK A
123. 325922-6 ZWENKELEMENT EBH253U A
124. 413140-9 REVET EBH253U A
125. 257964-1 SEEGERING E-3 A
126. 234183-6 DRUKVEER 5-9 EBH253U A
127. 213538-8 O-RING 2 A
128. 326027-5 SPROEIER PB250/BHX2500 A
129. 442155-9 MEMBRAAMPAKKING EBH253U A
130-1. WJ00009599 PUMP DIAPHRAGM DCS230T
131. 345918-1 SLANGKLEM EBH253U A
132. 422041-0 ONTLUCHTINGSPIJP EBH253U A
133. 422070-3 BENZINESLANG BHX2500 A
134. 125468-0 CLEANER PLATE ASSY
135. 451925-5 CHOKEHANDEL EBH253U A
136. 213540-1 O-RING 15 EBH253U A
137. 140814-6 LUCHTFILTERBASIS EM4250 A
138. 424316-3 OVERDRUKVENTIEL EBH253U A
139. 213539-6 O-RING 14 EBH253U A
140. 451924-7 OVERDRUKKLEPPLAAT EBH253U A
141. 424315-5 OVERDRUKKLEP EBH253U A
142. 168577-2 SCHEIDINGSPAKKING EBH253U A
143. 168576-4 SCHEIDINGSPLAAT EBH253U A
144. 443140-5 AIR CLEANER ELEMENT
145. 443141-3 AIR CLEANER ELEMENT
146. 450561-4 AIR CLEANER COVER
147-1C. 911218-7 PAN HEAD SCREW M5X14
147-1E. 911218-7 PAN HEAD SCREW M5X14
147-1F. 911218-7 PAN HEAD SCREW M5X14
147C. 266470-5 SCHROEF M5X14 P
148. 265188-5 MET.SCHROEF PH2 M5X68MM CK A
149. 345919-9 MONTAGEPLAAT EBH253U P
150. 423376-2 PAKKINGRING EBH253U
151. 450560-6 CHOKE PLATE
152. 266440-4 INBUSBOUT M5X40MM CK A
153. 168643-5 UITLAAT BHX2500 A
154. 324980-9 VONKENVANGER EBH253U A
155. 168593-4 UITLAATPAKKING BHX2500 A
156-1. 632F44-4 LEAD UNIT
157-1. 632F45-2 LEAD UNIT
158. 424105-6 BOUGIEDOP EBH253U A
159. 324891-8 BOUGIEVEER EBH253U P
160-1. 168816-0 IGNITION COIL
161. 922138-0 INBUSSCHROEF M4X20MM CK
162. 265577-4 INBUSBOUT M6X16 P
163-1. 319205-4 FLYWHEEL
164. 140352-8 SLANGKLEM "ZUIGSET" RBL250 A
165-1C. 451752-0 tussenstuk van blaaspijp voor bladblazer
165-1E. 451752-0 tussenstuk van blaaspijp voor bladblazer
165-1F. 451752-0 tussenstuk van blaaspijp voor bladblazer
165C. 451752-0 tussenstuk van blaaspijp voor bladblazer
166-1C. 451752-0 tussenstuk van blaaspijp voor bladblazer
166-1E. 451752-0 tussenstuk van blaaspijp voor bladblazer
166-1F. 451752-0 tussenstuk van blaaspijp voor bladblazer
166C. 451752-0 tussenstuk van blaaspijp voor bladblazer
167-1C. 451753-8 platte blaasmond voor bladblazer
167-1E. 451753-8 platte blaasmond voor bladblazer
167-1F. 451753-8 platte blaasmond voor bladblazer
167C. 451753-8 platte blaasmond voor bladblazer
Onderdelen lijst afdrukken