Dealer login Wachtwoord vergeten?

NIEUWS

 

Onderdelen (DES300)

Onderdelen lijst afdrukken
001. 205117600 PROTECTIVE COVER FOR TUBE
002. 205111671 CASE CLUTCH SIDE COMPLETE
003. 962300011 NEEDLE CAGE
004. 021232010 BOLT
005. 913455204 SCREW M5,5X20 DCS4600S-5000
006. 913455454 FILLISTER SCREW M5,5X45
007. 913455554 FILLISTER SCREW
008. 980113614 LABEL
009. 913455204 SCREW M5,5X20 DCS4600S-5000
010. 913455454 FILLISTER SCREW M5,5X45
011. 913455204 SCREW M5,5X20 DCS4600S-5000
012-1. 389213081
013. 001213042 NUT WITH PIVOT DCS3400TH
014. 203111040 GUIDE PLATE
015. 205250010 SPIKE BAR
016. 913455304 FILLISTER SCREW M5,5X30
017. 028233311 CLUTCH DRUM CPL.
018. 204180000 CLUTCH CPL
019. 203111601 MOTORHUIS DES 380 #
020. 205118020 AIR DIAPHRAGME
021. 203118011 AIR GUIDE PLATE
022. 970108929 MOTOR ASSY
023. 957113840 CARBON BRUSH SET
024. 970113941 ANKER DES300/DES350/DES400 P
025. 970114330 BEAR. PEDESTAL. CPL W. BEAR.
026. 905105605 FILLISTER SCREW M5X60
027. 926105001 SPRING RING 5
028. 205111632 HUIS MOTORZIJDE DES30/35/400 P
029. 929110100 SNAP RING
030. 965451301 PLUG
031. 965451308 PLUG
032. 929109100 SNAP RING
033. 908005165 TORX-SCREW M5X16 DPC8112
034. 203228002 GEAR WHEEL WITH SHAFT COMPLETE
035. 203228120 PINION
036. 975001160 SCHAKELAAR DES300-350-400 P
037. 970109870 CAPACITOR
042. 970102110 CABLE WITH PLUG
043. 204152010 BREAK PROTECTION
044. 203152050 TRACTION RELIEF
045. 915635164 SELF CUTTING SCREW 3,5X16
046. 021245003 OLIEPOMP UC3000A P
047-1. 203245002 OLIEPOMPHOUDER DES30/35/400 A
048. 915735100 SCREW 3,5X10 DCS3500-3501-4301
050. 205245050 CONNECTING
051. 205114001 OIL TANK CPL
052. 205114202 TANKDOP COMPL UC3010A P
053. 963100081 PAKKING DES300-350-400 P
054. 963228030 PACKING RING
055. 205114300 CONNECTION FOR TANK
056-1. 965452382 BENZINESLANG 3X5,5MM 100CM A
057-1. 965452382 BENZINESLANG 3X5,5MM 100CM A
058. 205310010 TUBULAR HANDLE
059. 205213030 SPRING FOR HAND GUARD
060. 205213200 BESCHERMING DES300-350-400 *
061. 980114181 VEILIGHEIDSLABEL #
062. 205213670 CHAIN BRAKE
063. 028213501 BRAKE SPRING
064. 980114251 LABEL
065. 923208004 HEX NUT M8 DCS3400TH
066. 442030661 ZWAARD 30CM 3/8 DCS330+DES P
067. 528092646 zaagketting
Onderdelen lijst afdrukken